אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

לייעוץ מדיטיילר מקצועי

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  תיקון סאנרוף

  אם אתם מבני המזל שכבר עשו את השינוי המיוחל והתקינו סאנרוף, או שקניתם רכב כזה ונדרשים כעת לשירות של תיקון סאנרוף, חברת ברוך ובניו מציעה לכם את השירות המובחר ביותר בתחום זה. הסטנדרטים המעולים ביורת לעבודות התיקון מוצעים לכם בזאת, כך שלא תצטרכו לחזור לתיקון נוסף אלא במקרה חירום. מעבדת התיקונים המשוכללת עובדת עם כל דגם ומציעה פתרונות לחלונות גג מכל סוג שהוא ובאיכות מעולה עם אחריות ארוכה.

  תיקון סאנרוף מחייב מקצועיות

  מכיוון שחלונות הגג כל כך רגישים וכל כך מחייבים הבנה ומומחיות, חשוב לדעת שאין מקום לפשרות בתיקונים האלה, אחרת לא יהיה לזה סוף. יש כמה מקרים שבהם מחויב תיקון סאנרוף:

  התקנת מוצר שאינו תקני ואינו עומד בסטנדרטים המינימליים של האיכות גורם לכך שהחלון עצמו אינו מחזיק מעמד, השמשה נשברת ואינה עומדת בתנאי מזג האוויר הקשים של ישראל, בעיקר החום.

  חיבור לא נכון ולא מדויק שמצמיד את החלון לפתח החתוך בהתאמה מושלמת יגרום לזליגת נוזלים מהניקיון או מהגשמים שיזלגו דרך החיבור הלא טוב.

  מנגנון חשמלי שחדרו אליו מים או שהותקן בצורה רשלנית גורם לתקלות רבות ועלול להיות מושבת במוקדם או במאוחר. יכולה להיות גם שחיקה טבעית ובלאי למרות שמוצר איכותי לא מתבלה במהירות. זה נוסף לתקלות בכפתורי ההפעלה במנגנון זול שאינו בנוי בצורה אטומה. זה פוגע בבטיחות וגם בהנאה בנסיעה.

  שמשות מתעקמות ומסגרת שאינה נשארת בצורתה המקורית הן חלק מהבעיה של מוצר שאינו תקני וזה מחייב החלפה כי אי אפשר לתקן מוצר שאינו איכותי מלכתחילה.

  איך בוחרים חברת תיקונים מתאימה?

  הניסיון של החברה בדרך כלל מדבר בעד עצמו וככל שהיא בשטח כך היא גם יכולה להציג לכם עבודות נוספות שעשתה. התמחות בכמה שיותר סוגי רכב מוסיף לניסיון ולידע והציוד המקצועי של החברה יוכל להבהיר לכם שיש לכם עסק עם מקצוענים. הגישה של חברה כזאת לתיקונים שנחוצים לכם תבטיח לכם אם הגעתם לחברה שהיא אכן רצינית ובעת סטנדרטים טובים ואחריות מלאה או שגם כאן תפלו על חברה שאינה מבינה בתחום כלל. בקשו גם תעודת אחריות כדי להעמיק את האמינות של החברה בעיניכם.

  מאמרים נוספים

  סאנרוף לרכב - התקנה וכל מה שצריך לדעת

  סאנרוף מה שחשוב להבין בנוגע להתקנה של סאנרוף הוא שהכל...

  קראו עוד

  תיקון סאנרוף: אך ורק על ידי צוות מנוסה

  תיקון סאנרוף נותן מענה איכותי ומהיר על מגוון תקלות: החל...

  קראו עוד

  ריפוד תקרה לרכב: לתחזק ולתקן אותו כראוי

  חשיבותו של ריפוד תקרה לרכב הינו משמעותי ביותר: החל מבידוד...

  קראו עוד