לייעוץ מדיטיילר מקצועי

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  ריפוד גג לרכב

  חשיבות של ריפוד גג לרכב ברורה לכל נהג. מדובר לא רק באבזר עם גימור אסתטי שמעניק מראה יפה ומכובד לרכב, אלא גם שכתב ציפוי שמגינה על השלדה ועל הרכב מפני נזקים ובלאי, בדיוק כפי שהיא מגינה גם על הנוסעים מפני חבטות בתקרת המתכת ובזמן תאונה. חברת ברוך ובניו מבטיחה לכם שנים רבות של ניסיון וידע שיבואו לביטוי בעבודת ריפוד ותיקון של ריפוד כזה בכל דגם של רכב ובכל תקציב שלכם. מדובר בסטנדרט מקצועי שיש עליו אחריות והבטחה מפורשת שהחומרים התקניים והעבודה המעולה יחזיקו מעמד שנים בצורה נאותה.

  למה דווקא ריפוד גג לרכב אצל מקצוענים?

  • ריפוד גג לרכב שאינו נעשה אצל מקצוענים סובל במקודם או במאוחר מבעיות של התרופפות, יצירת גבשושיות, התרפות של היריעה ושחרור שלה מהמסגרת שאוחזת אותה. לא תמיד היא נופלת ממש אבל גם השקערוריות שנגרמות והבטן שנופלת מעט מספיקות כדי ליצור תחושה לא נעימה ולא אסתטית ברכב.
  • נפילת הריפוד מהמסגרת, קרעים ובלאי מואץ גורמים לבעיות בטיחות משום שהריפוד נופל על הנהג והנוסעים ומכסה על הראות. כמו כן, בד כזה שנופל במפתיע בזמן הנסיעה עלול לגרום לבהלה ולתגובה חדה מדי בנהיגה, מה שמסכן את חיי הנוסעים והנהג.
  • חשיפת הגג והתקרה ללא שכבת המגן שלו פוגעת גם בנוסעים שעלולים להיחבט בראשם בגלל המתכת, וגם בשלדה ובמתכת משום שהם חשופים לפגיעה ולחלודה, לבלאי מואץ ולשריטות. הריפוד חיוני לרכב ואינו רק אבזר אסתטי בלבד. ודאו שאתם מטפלים בזה במהירות כדי למנוע את הבעיות של נגרמות כתוצאה מכך.
  • עבודה עצמית שלכם על הגג שלכם אפשרית רק אם אתם באמת אנשי מקצוע שיש להם ידיים טובות. אפשר לקנות כמובן את החומרים ולעבוד לבד, אולם אם אינכם מומחים בכך תבזבזו זמן רב וגם אז התוצאה לא תהיה לפעמים משביעת רצון.

  לרפד את הגג אצל מקצוענים

  בחרו בתבונה את החברה שבה אתם מרפדים את הגג לרכב, משום שהוא צריך לעמוד בסטנדרט גבוה ביורת ולהחזיק מעמד שנים. בקשו אחריות מלאה גם על החומרים שבהם משתמשים אצלכם וגם על העבודה, ואם אפשר לראות תיק עבודות בקשו לראות גם אותו, כך שתדעו בוודאות שרמת הגימור מעולה.

  גם מקצועי וגם איכותי

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   תיקון סאנרוף: אך ורק על ידי צוות מנוסה

   תיקון סאנרוף נותן מענה איכותי ומהיר על מגוון תקלות: החל...

   קראו עוד

   ריפוד תקרה לרכב: לתחזק ולתקן אותו כראוי

   חשיבותו של ריפוד תקרה לרכב הינו משמעותי ביותר: החל מבידוד...

   קראו עוד

   חשיבותו של ריפוד גג לרכב

   ריפוד גג לרכב נושא יתרונות רבים: ראשית, הוא מצליח לבודד...

   קראו עוד