אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

לייעוץ מדיטיילר מקצועי

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  חלונות גג

  מי לא חולם על מכונית עם גג נפתח?

  אנו מאמינים כי לכל אחד מגיע גג נפתח טוב ואיכותי ברכב שלו באפשרותנו להציע לכל בעל רכב חלון גג נפתח חשמלי ובכל תקציב. לכל חלון גג מצורפת תעודת אחריות, ואישור התקנה למשרד הרישוי על מנת להוסיף את רישום חלון הגג ברשיון הרכב.

  בלשונית – סוגי הגגות, תוכלו לקבל את כל הנתונים לגבי כל חלון וחלון כולל מידות, ומחירים.

  בגלריה, תוכלו להציץ ולראות כמעט כל סוג רכב עם חלון גג אשר הותקן על ידנו.

  בסרטוני הווידאו, תוכלו לצפות במחקר פיתוח ויצור של היצרן הגרמני WEBASTO.

  אנו עושים כל מאמץ על מנת לתת לכם הצופים באתר את המירב והמיטב ודואגים לעדכונים מעת לעת.

  מאוד מומלץ להיכנס לדף הפייסבוק שלנו, "וובסטו ישראל" תנו לייק וכך נוכל להיות בקשר.

  חלונות גג לרכב

  אנחנו רואים אותם בסרטים וכעת גם בכבישי הארץ, מתאימים את עצמם למזג האוויר ולאפשרויות הנהדרות שיש בו – כלי רכב עם חלונות גג שמהם מציצים לפעמים צעירים צוהלים בזמן נסיעת כיף. זה הופך להיות נפוץ יותר ולכן חברת ברוך ובניו מציעה לכם לפחות לעשות זאת בצורה מקצועית, אחראית ואמינה. המוצרים והציוד שהיא משתמשת בהם מבטיחים לכם שאת החלונות בגג שלכם תקבלו בצורה הטובה ביותר שיש, יציבים ומקובעים כמו שצריך ולאורך שנים, באחריות מלאה ועם כל השירות האמין שנחוץ לכם.

  מה חשוב להקפיד עליו כשמתקינים חלונות גג?

  חברה אמינה שמציעה אחריות גם על העבודה וגם על החלון ומנגנון הפתיחה עצמו. חברת מקצועית עושה זאת משום שהיא משתמשת במוצרי חברת WEBASTO הידועה, ובכך מבטיחה את האיכות של החברה ששוקדת כל הזמן על פיתוח ומחקר איכותיים. האחריות היא גם על העבודה המדויקת והמעולה.

  מחירים שיכולים להתאים לכולם בלי יוצא מהכלל, לפי התקציב שלכם וההעדפות שלכם. כל דגם וכל רכב יכולים להתאים עקרונית להתקנת חלונות גג, ורק אנשי מקצוע באמת יודעים כיצד לעשות זאת מבלי לגרור אתכם להוצאה לא מתוכננת וגבוהה ממה שתוכלו לעמוד בה.

  אישורים מתאימים לכל המוצרים ולכל העבודות גם לפי חוק ולפי תקנות מכון התקנים ומשרד התחבורה. כל שינוי כזה דורש גם שינוי הרישום ברישוי הרכב ולכן החברה דואגת לכם גם לביורוקרטיה ומוסרת לכם את האישורים הנדרשים כדי לבצע אותם במשרד הרישוי. כך לא תיתקלו בבעיה בגלל השינוי שנעשה חוקית לגמרי.

  מעבדת תיקונים שעומדת לרשותכם גם אם לא ביצעתם את השינוי בחברה ולכן תוכלו לקבל שירות תיקונים גם לעבודות פחות טובות שנעשו אצלכם ותיקונים גם לחלונות שלכם.

  להגשים חלום ולבחור נכון

  כשאתם מגשימים את חלום החלונות על הגג שלכם, ודאו שאתם עושים זאת בחברה שיודעת אכן לעבוד עם גג הרכב שלכם. זה לא מספיק לבחור לפי מחיר שנוח לכם אלא גם לבחור אנשי מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליהם בוודאות. זכרו שכל פשרה במקום הזה תשלח אתכם שוב למוסך כדי לתקן את הנזקים וזה עלול לעלות לכם יותר כסף משתכננתם מלכתחילה – חבל על הבחירה השגויה מראש.

  גם מקצועי וגם איכותי

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   סאנרוף לרכב - התקנה וכל מה שצריך לדעת

   סאנרוף מה שחשוב להבין בנוגע להתקנה של סאנרוף הוא שהכל...

   קראו עוד

   תיקון סאנרוף: אך ורק על ידי צוות מנוסה

   תיקון סאנרוף נותן מענה איכותי ומהיר על מגוון תקלות: החל...

   קראו עוד

   ריפוד תקרה לרכב: לתחזק ולתקן אותו כראוי

   חשיבותו של ריפוד תקרה לרכב הינו משמעותי ביותר: החל מבידוד...

   קראו עוד