אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

לייעוץ מדיטיילר מקצועי

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  אודות

  סאנרוף לרכב עושים אצל ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ. אנחנו מבצעים התקנה של גג נפתח לרכב חשמלי לכל סוגי הרכב. אנו יודעים לשדרג ומשדרגים כמעט כל רכב. תוך מספר שעות גם הרכב שלך יראה לגמרי אחרת עם סאן רוף חדש. אנו מתמחים בייבוא, שיווק ובהתקנת חלון גג נפתח בכל סוגי הרכבים – תוך שמירה על סטנדרט עבודה מרשים. מעבר לכך, אנו מבצעים תיקונים בסאנרוף תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של עבודה. צוות העובדים שלנו ישדרג את הרכב שלכם, יעניק לכם את האחריות הנדרשת כמו גם יציע זמינות גבוהה.

  כמו כן, אתם מוזמנים גם להתרשם מהדגמים השונים של גגות נפתחים שיש ברשותנו. מעבר לשירותי התקנה ותיקון סאנרוף, אנו גם מציעים שירותי זגגות רכב וטרקטורים.

  מקצועיות ואמינות

  שירותיות ודייקנות

  זמינות 24-7

  שאלות ותשובות

  אתם שואלים - אנחנו עונים

  חלון גג הוא חלום של ישראלים רבים שרוצים לנסוע ברכב משודרג אסתטית. על מנת לקבל הצעת מחיר ולהבין אם דגם הרכב שלכם יוכל לקבל חלון גג כזה, כדאי להתייעץ תמיד עם המומחים לדבר. החברה מציעה אם כך גם התקנה וגם הסברים למי שנחוץ לו יותר מידע כדי להחליט. מכיוון שכל שינוי ברכב שלכם כרוך גם בשינויים נדרשים ברישיון הרכב יש לבצע זאת דרך מוסך מוסמך שגם יכול לדאוג לרישום השינוי במסמכי הרכב. זה חשוב במיוחד משום שללא זה לא תוכלו לעבור טסט בשעת הצורך. השינויים ברכב שעושים כדי לשנות את המראה החיצוני שלו הם מהשינויים שלא מוותרים כלל על הרישום והתיעוד שלהם, אחרת מדובר ברכב אחר לגמרי מבחינת מכון הרישוי. זאת הסיבה שבגללה אם כבר עושים זאת חובה לעשות זאת אצל מי שיכול להציע גם את השלמת הבירוקרטיה שכרוכה בכך.

  גג נפתח לרכב הוא הפתרון המושלם עבורכם. נוהגים ברכב ישן ואין ביכולתכם לרכוש חדש? מעוניינים להוסיף פתח אוויר נוסף לרכב בו אתם נוהגים? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ. לאורך העשורים האחרונים, חברה זו עוסקת בתחום ייבוא, שיווק ובהתקנה של חלונות גג נפתחים. וזאת, תוך התאמה מלאה לסוג הרכב בבעלותכם. למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום!

  חברה אמינה שמציעה אחריות גם על העבודה וגם על החלון ומנגנון הפתיחה עצמו. חברת מקצועית עושה זאת משום שהיא משתמשת במוצרי חברת WEBASTO הידועה, ובכך מבטיחה את האיכות של החברה ששוקדת כל הזמן על פיתוח ומחקר איכותיים. האחריות היא גם על העבודה המדויקת והמעולה.

  מחירים שיכולים להתאים לכולם בלי יוצא מהכלל, לפי התקציב שלכם וההעדפות שלכם. כל דגם וכל רכב יכולים להתאים עקרונית להתקנת חלונות גג, ורק אנשי מקצוע באמת יודעים כיצד לעשות זאת מבלי לגרור אתכם להוצאה לא מתוכננת וגבוהה ממה שתוכלו לעמוד בה.

  אישורים מתאימים לכל המוצרים ולכל העבודות גם לפי חוק ולפי תקנות מכון התקנים ומשרד התחבורה. כל שינוי כזה דורש גם שינוי הרישום ברישוי הרכב ולכן החברה דואגת לכם גם לביורוקרטיה ומוסרת לכם את האישורים הנדרשים כדי לבצע אותם במשרד הרישוי. כך לא תיתקלו בבעיה בגלל השינוי שנעשה חוקית לגמרי.

  מעבדת תיקונים שעומדת לרשותכם גם אם לא ביצעתם את השינוי בחברה ולכן תוכלו לקבל שירות תיקונים גם לעבודות פחות טובות שנעשו אצלכם ותיקונים גם לחלונות שלכם.